Spotkajmy się na 44. Ogólnopolskim Rajdzie Arsenał „Pocztówka z Warszawy” w dniach 21-23 marca 2014 roku. Niech to wydarzenie będzie okazją do przeżycia kolejnej wielkiej harcerskiej przygody. Rajd będzie rozszerzony o wydarzenia skierowane do gromad zuchowych i drużyn harcerskich z Chorągwi Stołecznej.

Oddajemy w Wasze ręce jeszcze ciepły materiał dotyczący kolejnego Rajdu Arsenał.

Przygotowaliśmy dla Was koncepcję Rajdu, oraz Zadanie przedrajdowe dla patroli starszoharcerskich i wędrowniczych z całej Polski reprezentujących Związek Harcerstwa Polskiego oraz inne organizacje harcerskie. Na tegoroczny Rajd przyjmujemy zgłoszenia patroli liczących od 4 do 10 osób. Odpowiadając na Wasze oczekiwania, chcemy umożliwić udział w Rajdzie zarówno mniejszym ekipom jak i bardziej licznym reprezentacjom.

Poza tradycyjną formą gry dla harcerzy starszych i wędrowników, Rajd będzie rozszerzony o wydarzenia skierowane do gromad zuchowych i drużyn harcerskich z Chorągwi Stołecznej. Przewidujemy również przedsięwzięcie dla instruktorów z całej Polski. Szczegółowe informacje dotyczące tych wydarzeń już wkrótce.

Podczas Rajdu „Pocztówka z Warszawy”, chcemy wspólnie z Wami odkryć Warszawę jakiej nie  znamy. Warszawę, która towarzyszyła naszym bohaterom w codziennym życiu. Warszawę, jakiej nie było nam dane nigdy poznać. Źródłem naszej wiedzy będą stare pocztówki. Więcej na ten temat dowiecie się z koncepcji 44. Rajdu Arsenał. Zapraszamy na stronę www.arsenal.zhp.pl

[materiały organizatora]

Biuro Chorągwi pełni dyżury